Skiriame didelį dėmesį gaminių kokybei

Dauguma įmonių, gaminančių produkciją, naujausias technologijas naudoja tam, kad sumažintų gamybos kaštus, bet kokybė nuo to dažniausiai nepagerėja. Mes, gamindami šiuolaikiškas duris, naudojame tiek senas , tiek ir naujas technologijas, didžiausią dėmesį skirdami kokybės pagerinimui.

Ar kada nors pastebėjote, jog iš pažiūros panašūs daiktai skirtingai džiugina akį? Šis reiškinys paaiškinamas visai paprastai. Vieni ar kiti daiktai žmogų patraukia tuomet, kai yra sukurti žmogaus rankomis. Tokie kūriniai, pripildyti teigiamos energijos, įgauna savotiško gyvumo. Mūsų gaminiai pripildyti juos gaminančių žmonių šiluma. Žmonių, kurie nuoširdžiai ir su meile atlieka savo darbą. Kiekvienas mūsų gaminys pasižymi aukšta kokybe, stiliumi bei funkcionalumu. Net ir įnoringiausi klientai bus patenkinti mūsų produkcija, kuri kiekvienuose namuose taps puošnia interjero detale.

01. PASLAUGOS

Siūlome MDF plokščių, detalių ir kitų paviršių dažymo ir  lakavimo  paslaugą baldininkams, statybininkams ir privatiems klientams. Plokščių paviršių ir išgaubtų paviršių faneravimas.

02. PASIRINKIMAS

Stilingos vidaus ir lauko durys, tvirtos konstrukcijos laiptai, elegantiškos stumdomų durų pertvaros ir kokybiški durų priedai.

03. GARANTIJOS, GRĄŽINIMAS

Jeigu per 1 metus atsiranda gamybinių defektų, mes teikiame garantinio aptarnavimo paslaugas, remontuojame arba pakeičiame brokuotas duris į naujas, arba grąžiname pinigus.

04. KOKYBĖ

Siekiant maksimalaus rezultato, darbo procese naudojamos aukštos kokybės medžiagos, užtikrinančios patikimą ir ilgaamžę gaminių eksploataciją.

TURITE KLAUSIMŲ ?

Mūsų tikslas – patenkinti klientai